آیا می دانید؟Orpf هر هفته مسابقات آنلاین برگزار می کند
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات در orpf محل تبلیغات شما
مرجع آنلاین پی اس و فیفا | pes & fifa | xbox | ps3 | pc | xbox one | ps4
  • 4.2 FIFA ULTIMATE TEAM
    نگاهی کامل به FUT 14 و آموزش کامل و جامع این بخش مهیج
  • 4.2 جذب نیرو
    جذب نیرو برای تیم تحریریه به همراه امکانات ویژه برای این تیم
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بوفون: پاسخ منتقدان را دادم

1. Top | #1

شماره عضویت
    12379
    نام
    FNS
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    بازی محبوب

pes
    تشکر / Like
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    Blog Entries
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میزان امتیاز
    0

بوفون: پاسخ منتقدان را دادم

جیانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس، مدعی شد که به منتقدانش ثابت کرده که هنوز دوران فوتبالش تمام نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته دو تیم یوونتوس و لیون به مصاف یکدیگر رفتند که در جریان بازی لیون بارها و بارها دروازه یووه را تهدید کرد و با واکنش های فوق العاده بوفون روبه رو شد. جیجی که به خاطر دو اشتباه منجر به گل در دو بازی هفته گذشته شد و اوایل هفته به شدت مورد انتقاد بود، مدعی شد که پاسخ منتقدینش را داد.
    او گفت: «مردم می*خواستند مراسم ختم من را راه بیندازند؛ ولی کسی در آنجا نبود. بارها گفته ام که بدون هیچ تکبری، من از خودم بیش از همه انتقاد می*کنم و به آنهایی که سعی می*کنند با بی عدالتی راجع به زندگی دیگران صحبت کنند گوش نمی*کنم. بارها در هفته های اخیر چیزهای احمقانه ای شنیده ام؛ ولی فقط یک نظر درست وجود داشت: من از بوفون بیش از اینها انتظار دارم. این درست است و من بدون توجه به گوینده اش با آن موافقم.»
    بوفون درباره عملکرد یووه گفت: «یووه باید بهتر از این ها باشد؛ زیرا به نظر من این عملکرد برای رسیدن به قهرمانی کافی نیست. وقتی 10 نفره شدیم، تیم محکم تری بودیم. سعی کردیم تحت فشار بازی خودمان را انجام دهیم؛ ولی در عین حال خوشحال هم نبودیم. این نشان از روحیه بالای ما دارد.»
    ویرایش توسط fns4565 : 10-29-2016 در ساعت 12:30 PM
    [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ], [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]

2. ads

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks