آیا می دانید؟Orpf هر هفته مسابقات آنلاین برگزار می کند
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات در orpf محل تبلیغات شما
مرجع آنلاین پی اس و فیفا | pes & fifa | xbox | ps3 | pc | xbox one | ps4
  • 4.2 FIFA ULTIMATE TEAM
    نگاهی کامل به FUT 14 و آموزش کامل و جامع این بخش مهیج
  • 4.2 جذب نیرو
    جذب نیرو برای تیم تحریریه به همراه امکانات ویژه برای این تیم
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: راهنمایی و حل مشکلات بازی PES 2014 | PS3

1. Top | #1

شماره عضویت
    1
    نام
    Ali
    عنوان کاربر
    مدیریت کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.78
    android iphone pc ps3 xbox 360
    تشکر / Like
    4,104
    تشکر شده 4,365 بار در 2,092 پست
    Blog Entries
    5
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میزان امتیاز
    71
    Gamer IDs

Gamertag: soltane7posh PSN ID: soltane7posh XFIRE ID: bia2mood Steam ID: soltane7posh Raptr ID: bia2mood

راهنمایی و حل مشکلات بازی PES 2014 | PS3

درود فراوان در این تاپیک به برسسی مشکلات شما در رابهط با بازی PES 14 | PS3 خواهیم پرداخت

امیدواریم که مشکلی نداشته باشید در این بازی

[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]

[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]

[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]

2. ads
  3. Top | #2

شماره عضویت
    5840
    نام
    arash
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    بازی محبوب

---
    تشکر / Like
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میزان امتیاز
    0
    سلام و خسته نباشید خدمت شما
    وقتی بازی splintercell blacklistرو ریختمش توهاردو اجراش کردم بعد از چند لحظه این پیغامو داد
    LocId_CONF_Read_Error
    و اجرا نمیشه من حتی ازداخل مولتی من گزینه اجرا از هارد خارجی روهم فعال کردم بازم همین ارور میداد و بازی رو ریختم توداخل هارد داخلی کنسول واجرا کردم ولی بازم همین ارورو داد لطفا راهنمایی کنید سپاس گذارم
    راستی ورژن کنسول ریباگ 4.46 با مولتی من 4.50 هستش و تاحالا با هیچ بازی مشکل نداشتم
    اطلاعات بیشتر برای بهتر کمک کردن:
    اول از رو دیسک اورجینال هم بکاب گرفتم یبار هم داخل بازی رفت و بعد از نیم ساعت بازی کردن پرید بیرون و دیگه همون پیغامی که گفتم رو داد که من کلا پاکش کردم دوباره ریختم حتی از تو وب دانلود کردم ریختم ولی دیگه همون نیم ساعت بازیم نمیشد انجام بدم چون اصلا اجرا نشد و همون ارورو داد و اینکه من برای همه ی بازیهام از یک دیسک اورجینال استفاده میکنم

لبته از یه سایت یه راه حل پیدا کردم ولی انگلیسیه خواهشن یه عزیزی اینو ترجمه کنه و بگه راه حل مناسبیه؟

کد:

I can confirm SC Blacklist (Duplex) works with Rogero+MM 4.46.

What i did:
    1. extracted to my old 32gb fat32 usb2 stick into X:GAMES\GAMEFOLDER
    2. renamed the 2 folders inside GAMEFOLDER from GAME to PS3_GAME .. and UPDATE to PS3_UPDATE
    3. launched MM and made sure to check that MM settings/BD-rom emulator = Enable (last option in the MM settings list).
    4. refeshed the MM game list with "Refresh" (if the game hasnt show automaticly).
    5. scrool down to the SC Blacklist and press SQUARE to get the game's option screen.
    6. scrool into the button list on the left and make sure to tick "External" and "BD Mirror".
    7. scrool to the right and choose "Permissions" (this took a good 15-20 mins).
    8. exit out and choose the game (MM exits to normal ps3 menu).
    9. insert a real ps3 disc and play the game.

4. Top | #3

شماره عضویت
    12754
    نام
    سمین
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    بازی محبوب

fifa
    تشکر / Like
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میزان امتیاز
    0
    ممنون خوب بود

[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ,[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] , [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] , [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]
    [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]

5. Top | #4

شماره عضویت
    12754
    نام
    سمین
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    بازی محبوب

fifa
    تشکر / Like
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میزان امتیاز
    0
    باز هم مطلب بذارید

[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ][فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]
    [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ٫ [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]

6. Top | #5
    mahtabnaderimc
    من هم همین مشکل برام پیش اومده بود دوست عزیز

[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ، [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ،[فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]، [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ، [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ، [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]، [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ] ، [فقط کاربران عضو میتوانند لینک ها و عکس ها را مشاهده نمایید در صورتی که عضو سایت ما نمی باشید لطفا ابتدا عضو شوید یا وارد اکانکت خود شوید. ]